Devam Eden Projeler

LAPSEKİ

Lapseki Tanıtım Videosu

LAPSEKİ

Lapseki / Çanakkale

Türkiye’nin lojistik üssü olarak belirlenen bölge, 1915 Çanakkale Köprüsü ve onaylanmış diğer mega projelerle önemli bir yatırım potansiyeli sunmaktadır. Bu plan kapsamında hayata geçirilen ve hayata geçirilecek projeler arasında serbest bölge, teknoloji gelişim bölgesi, lojistik havalimanı, 1915 Çanakkale Köprüsü üzerinden geçecek Tekirdağ-Çanakkale-Bandırma demiryolu hattı ve Tekirdağ-Çanakkale-Balıkesir otoyolu yer almaktadır. Bölgenin ulaşım altyapısının güçlenmesi, üretim olanaklarının artması ve uluslararası ilişkilerin gelişmesi, yatırımcılar için önemli fırsatlar sunmaktadır.
Bu gelişmeye açık bölgeye yapılacak yatırımlar, yatırımcılar için kâr potansiyeli taşımaktadır. Özellikle planlanan mega projelerin bölge ekonomisine sağlayacağı katkılar, yatırımların değerini artırmaktadır. Teknoloji gelişim bölgesi ile birlikte bölgede inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri desteklenecek, serbest bölge ile ticaretin canlanması sağlanacak ve lojistik havalimanı ile uluslararası taşımacılık kolaylaşacaktır. Ayrıca, demiryolu hattı ve otoyol projeleriyle ulaşım altyapısının güçlenmesi, bölgedeki üretim ve ticaretin hızlanmasına katkı sağlayacaktır
Bu potansiyel dolu bölgeye yapılan doğru yatırımlar, sürdürülebilir bir kâr elde etme şansı sunmaktadır. Yatırımcılar, bölgenin stratejik konumundan ve planlanan projelerin getireceği avantajlardan en iyi şekilde faydalanacaktır.

Parsel Sayısı 194
Parsel M² 204
Elektrik / Su Evet
Çocuk Oyun Parkı Evet
Otopark Evet
Nitelik Tarla
Teslim Tarihi Ekim 2024
Satış Devam Ediyor! 10%

Lapseki Projesi Hakkında Bilgi Alın!